головна :: статті :: макроекономіка :: підручники :: пошук :: вхід

Аналіз ринку праці Чернівецької області за останні роки

Поливана М.А.

Науковий керівник Петращак О.О.

м. Чернівці Буковинська державна фінансова академія

Сучасний ринок праці диктує свої вимоги щодо кваліфікації працівників, що стрімко змінюються. Саме через ринок праці найбільш важливий національний ресурс труд (праця) розподіляється по фірмах, організаціях, галузях, регіонах і професіях.

Ринок праці Чернівецької області значною мірою потерпає від територіальної розбалансованості попиту та пропозиції робочої сили. 75% безробітних належать до мешканців сільської місцевості, а більшість вакансій – це робочі місця в обласному центрі.

Останні дослідження засвідчили, що до 2011 року в краї буде створено 29 тисяч нових робочих місць. Серед майбутніх 29 тисяч вакансій: 63% – це робітничі професії, 12% – посади для службовців, 25% – робочі місця, що не потребують спеціальної кваліфікації.

У Чернівцях відчувається дефіцит робочої сили, у першу чергу – робітників високої кваліфікації і навіть юристів, економістів та бухгалтерів, але із досвідом роботи.

Влада краю постійно спостерігає за ситуацією на ринку праці та намагається вносити й свої корективи. Так, голова Чернівецької ОДА В. Куліш заявив, що “На найближче майбутнє у планах крайової влади – удосконалення процесу професійної адаптації: військовослужбовці починатимуть освоювати нову професію, якої потребує ринок праці, за рік до звільнення у запас. І до 2009 року кожен військовослужбовець, звільнившись з армії, при бажанні отримає цивільну професію” [2].

Особливістю буковинського ринку праці є стрімкий потік емігрантів до країн Західної Європи, особливо – до Франції, Португалії, Італії. Більше ста тисяч буковинців проживає та працює за межами України. Вирішити таку ситуацію на ринку праці намагаються за допомогою різноманітних інвестиційних проектів та створення додаткових робочих місць з високою заробітною платнею.

Позитивним є той факт, що серед безробітного населення частка випускників навчальних закладів є найменшою, тобто, здійснюється оновлення кадрів в області.

За результатами 2007 року в структурі працевлаштуванняпереважають галузі:31 % займає переробна промисловість, 21% – торгівля, ремонт побутових виробів, автомобілів, предметів особистого вжитку, 10% – державне управління, 9% – будівництво [1].

Проте для ефективного функціонування ринку праці Чернівецької області, на нашу думку, необхідно:

- застосовувати на підприємствах ефективну систему преміювання, мотивації праці персоналу;

- розробити регіональні програми щодо соціального захисту працівників у разі банкрутства підприємств;

- сприяти соціальному захисту неконкурентоспроможних верств населення;

- запобігти перетворенню безробіття на довгострокове, застійне.

Література

1. Сайт Головного управління статистики у Чернівецькій області // http://www.oblstat.cv.ukrtel.net;

2. Сайт Чернівецького регіонального центру зайнятості // http://www.dcz.gov.ua/.

Теґи:


Залишити коментар

Ви повинні ввійти, щоб залишити коментар.